• Like & volg ons!

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag 19:00 2 1
    Vrijdag 19:00 1 1
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Rebound V14-1 ( 4e divisie V14 4D 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1D.B.V. Rowic V14-111110085323461922
    2Rebound V14-1119025805037718
    3Sportiff Grasshoppers V14-21170457940017914
    4Crackerjacks V14-211605402470-6812
    5BS Leiden V14-311506356463-10710
    6BV Squirrels V14-111506378392-1410
    7Goba V14-1110011153586-433-2
    8CobraNova V14-1111010300553-253-4
  • Team indeling

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Rebound V14-1

    Vrouwen U14 Afdeling 1e Helft Competitie

    52,73

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    45,73

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,64

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • De teamspagina van Rebound V14-1 (vrouwen). Vind hier alle teaminformatie, wedstrijdverslagen, speelschema's en standen.

rfwbs-slide