• Like & volg ons!

  • Rebound X14-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    RolFunctie
    Technische stafTeammanager
    Technische stafCoach
    Technische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag 20:00 2 1+2
    Vrijdag 19:00 1 1+2
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Rebound X14-1 ( 4e divisie X14 4D 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Goba X14-111110086429357122
    2Zoebas X14-211100178436242220
    3BV Squirrels X14-11190265231134118
    4B.O.B. X14-21180363241122116
    5Green Eagles X14-1117045494955414
    6D.B.V. Rowic X14-211506414423-910
    7BV Voorne X14-111407361546-1858
    8Rotterdam-Zuid X14-211407420455-358
    9Rebound X14-111308360683-3236
    10BV Oegstgeest X14-111209327675-3484
    11Blue Drakes X14-111209336635-2994
    12Hurricanes X14-2111010236646-4102

    Poulestanden Rebound X14-1 ( 4e divisie X14 4D 20 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vlaardingen Captains X14-110100065944921020
    2B.O.B. X14-4117045504985214
    3Flax Field Fighters X14-1106045604768412
    4D.B.V. Rowic X14-2116054354231212
    5BV Voorne X14-110109346517-1712
    6Rebound X14-110109392579-1872
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Rebound X14-1

    Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie

    39,20

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    57,90

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,20

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
rfwbs-slide